Naše služby

Plavba na míru každému zákazníkovi

Ať už máte zájem o projížďku, posezení s přáteli, večírek, narozeniny, diskotéku, svatbu či školní výlet nebo úplně jinou událost, zajistíme vám nevšední zážitek a skvělé vzpomínky.

Zakládáme si na individuálním přístupu, a proto jsme schopni vyjít vstříc všem vašim přáním a požadavkům.
Jsme tu pro vás a rádi vám s výběrem poradíme. 

Zažijete Prahu z jiné perspektivy


Nabízíme širokou škálu možností, co se týče plaveb po Vltavě. Kromě standardních vyhlídkových jízd v různé délce si u nás můžete objednat také plavby s cateringem, ať už se jedná o oběd, večeři či pouze odpolední zákusek s kávou.

Kromě vyhlídkových jízd nabízíme také možnost uspořádání oslav, večírků či firemních akcí nebo školních výletů. Tam pak vše záleží na individuální domluvě.

Připravíme jídlo dle vašeho gusta


Abyste během plavby netrpěli hlady, můžeme vám nabídnout teplé či studené rautové pohoštění. Přesný obsah rautu je navíc možné upravit dle vašich požadavků. Během teplých dnů je pro vás také můžeme grilovat na horní palubě. A pokud máte zájem o příjemné posezení u kávy, můžeme vám k tomu připravit také zákusky.

I v případě jízdy bez cateringu je samozřejmě možné si zakoupit studené a teplé nápoje na baru.

Dozvíte více o Praze a jejích památkách


Chcete, aby se vaši hosté dozvěděli něco o Praze a památkách, které v průběhu jízdy z lodi uvidí? I to dokážeme zařídit!

Můžeme vám domluvit buď přítomnost průvodce přímo v průběhu plavby či vám během ní přehrát multimediálního průvodce, který máme k dispozici hned v několika jazycích.

Doplňkové služby

Užijte si jízdu s kolegy či přáteli

Rádi byste na lodi uspořádali teambuilding nebo večírek? Zajistíme vám nezapomenutelný zážitek na míru. Samozřejmostí je pohoštění a něco k pití. Navíc můžete využít třeba i náš mikrofon a obrazovku. Během plavby lze na lodi také umístit vaše reklamní bannery. 

Oslavte narozeniny, svatbu nebo promoci

Jedná se o jedinečnou událost? Svatbu, narozeniny či oslavu promoce? Připravíme slavnostní výzdobu, květiny a vytáhneme bílé ubrusy, abyste danou událost mohli patřičně oslavit. Na obrazovce v hlavním salonu lodi můžete například promítnout fotky či přehrát videa z rodinného archivu.

A také vám může hrát hudba

Můžete si zajistit vlastní živou hudbu nebo to nechat na nás. Zvládneme zařídit tradičního harmonikáře, DJ nebo třeba jazzovou či rockovou kapelu. Pokud chcete něco jednoduššího, můžete si případně zapojit vlastní telefon, a přehrávat hudbu dle vašeho přání. A dokonce si můžete zatančit.  

Poptejte plavbu po Vltavě!

Dejte nám vědět, o co byste měli zájem. A pokud vás nebaví vyplňovat formuláře, můžete nám také napsat na info@vyletnilod.cz nebo zavolat na +420 777 340 629 a vše si domluvit individuálně.

 • Vyberte požadovanou délku plavby
 • 1 hodina
 • 2 hodina
 • 3 hodiny
 • více (dle individuální dohody)
 • welcome drink
 • studený raut
 • teplý raut
 • grilování na horní palubě
 • hudební doprovod
 • turistický průvodce

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.